Yhteystiedot

Työntekijämme

Lauri Vannas

Myynti ja projektit, Suomi

Helsinki

Puh: +358 50 357 6199
lauri.vannas@senergia.se

Thomas Lindh

Myynti ja projektit

Gävle

Puh: 073  020 19 20
thomas.lindh@senergia.se

Tim Ljunggren

CTO, projektit ja koulutus

Tukholma

Puh: +46 73 841 23 22
tim.ljunggren@senergia.se

Lotta Westberg

Talous

Tukholma

Puh: +46 70 676 60 60
lotta.westberg@senergia.se

Jonas Svärdby

CEO, myynti ja projektit

Tukholma

Puh: +46 73 849 92 82
jonas.svardby@senergia.se

Thomas Lithner

Thomas Lithner

Tukholma

Puh: +46 70 421 23 74
thomas.lithner@senergia.se

Ann Sofie Birkås

Osto ja hankinta

Tukholma

Puh: +46 73 322 95 95
ann-sofie.birkas@senergia.se

Arastou Shasti

Myynti ja tekninen tuki

Tukholma

Puh: +46 76  920 45 05
arastou.shasti@senergia.se

Simson Jakobsson

Myynti ja tekninen tuki

Tukholma

Puh: 073 254 43 66
simson.jakobsson@senergia.se

Anders Öfverström

Myynti ja tekninen tuki

Tukholma

Puh: +46 73 373 40 40
 anders.ofverstrom@senergia.se

Petri Månsson

Economy

Tukholma

Puh: +46 70 3900027
Petri.mansson@senergia.se

Ota yhteyttä

Ota mielellään yhteyttä kaikissa aurinkosähköön liittyvissä asioissa.

Tukholma
Bolinders plan 2
112 24 Tukholma

Helsinki
Bulevardi 30 B 1
00120 Helsinki

+358 50 357 6199

Asia / kysymys

10 + 5 =